ROSWHEEL NA RÁM 12893

Cena produktu ROSWHEEL NA RÁM 12893 není známa.

 

Popis produktu ROSWHEEL NA RÁM 12893: Expediční voděodolná brašna na rám je složena ze dvou k sobě připevněných nepromokavých brašen. Každá brašna má jednu hlavní a druhou menší kapsu, obě uzavíratelné na suchý zip. Jako zabezpečení p... > více informací


ROSWHEEL NA RÁM 12893 - popis

nahoru

Expediční voděodolná brašna na rám je složena ze dvou k sobě připevněných nepromokavých brašen. Každá brašna má jednu hlavní a druhou menší kapsu, obě uzavíratelné na suchý zip. Jako zabezpečení proti otevření kapes je na brašně umístěn popruh, který vede přes obě kapsy a zabraňuje samovolnému rozepnutí suchého zipu. K rámové trubce i k řídítkům je brašna uchycena dvěma suchými zipy. Pro větší bezpečnost jsou na brašně umístěné reflexní prvky.

Výrobce Roswheel
Umístění Do rámu

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ROSWHEEL NA RÁM 12893 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Cyklistické košíky nebo Cyklistické tachometry, Cyklistická světla, Cyklistické nářadí.

Nejlevnější ROSWHEEL NA RÁM 12893 akční ceny - Levné ROSWHEEL NA RÁM 12893

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ROSWHEEL NA RÁM 12893 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ROSWHEEL NA RÁM 12893 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Cyklobrašny.